• Русский Язык
  • УКР
  • ENG
  • DE

Новини |

Ласкаво просимо до Бюро Перекладів АЛЬТАНА!


Бюро Перекладів АЛЬТАНА - це професійна команда, що готова здійснити якісний переклад текстів та документів будь-яких обсягів та тематик, а також виконати низку додаткових послуг.

 

Якість. Якісне виконання перекладів – головний принцип нашої роботи. У нас працюють лише спеціалісти високого класу, ми не залучаємо для перекладу студентів і тим більше не користуємось машинним перекладом. Бюро Перекладів АЛЬТАНА спеціалізується в багатьох галузях, серед яких – юридичні документи, технічна документація, інформаційні технології, фінансова звітність та багато іншого. Ми враховуємо всі побажання наших замовників.

 

Строки виконання перекладу. Бюро Перекладів АЛЬТАНА має великий штат перекладачів, тому ми завжди готові прийняти та виконати замовлення великого обсягу або терміновий переклад тексту. 

Центр Перекладів Бюро Альтана

 

Спектр послуг. Послуги Бюро Перекладів АЛЬТАНА не обмежуються лише перекладом текстів. До наших послуг відносяться: усний та письмовий переклад, переклад телефонних переговорів, присутність дипломованого перекладача у нотаріуса та в інших органах, редагування перекладів, страхування та багато іншого.

 

Вартість послуг. Ми не приховуємо своїх цін, як це роблять деякі наші колеги. Всі ціни, наведені на сайті, відповідають дійсності. Наш головний принцип роботи – якісні переклади за доступною ціною. Крім того, у нас діє система знижок для постійних клієнтів, а також при замовленні великих обсягів тексту.

 

Конфіденційність. Бюро Перекладів АЛЬТАНА гарантує своїм клієнтам цілковиту конфіденційність та цілісність документів.

 

Кур’єрська доставка. Ви можете зробити замовлення, не виходячи з офісу, просто зателефонувавши до нас або зробивши замовлення по електронній пошті. Наш кур’єр зможе як забрати готове замовлення, так і доставити готові документи.

 

Індивідуальний підхід. Для наших постійних клієнтів завжди гарантовано індивідуальний підхід.

Статті |